BIP - Starostwa Powiatowego w Łomży

Struktura Wydziału Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa

Naczelnik Wydziału - mgr inż. Wacław Sierbiński, pok. nr 315, tel. (86) 215-69-19, e-mail: waclaw.sierbinski@powiatlomzynski.pl 

Z-ca Naczelnika - inż. Krystyna Gosiewska, pok. nr 328, tel. (86) 215-69-22, e-mail: krystyna.gosiewska@powiatlomzynski.pl 


- podinspektor ds.ochrony środowiska, gospodarki wodnej i geologii - mgr inż. Ewa Sulewska - Szulc, pok. nr 321, tel. (86) 215-69-21, e-mail: ewa.sulewska@powiatlomzynski.pl 

- główny specjalista ds. ochrony środowiska i leśnictwa - Andrzej Grzesiuk, pok. nr 321, tel. (86) 215-69-21, e-mail: andrzej.grzesiuk@powiatlomzynski.pl 

- główny specjalista ds. budownictwa - mgr inż. Anna Stocka pok. nr 318, tel. (86) 215-69-23, e-mail: anna.stocka@powiatlomzynski.pl 

- głowny specjalista ds. budownictwa - inż. Justyna Chmielewska, pok. nr 316, tel. (86) 215-69-80, e-mail: justyna.chmielewska@powiatlomzynski.pl 

- główny specjalista ds. budownictwa - mgr.inż  Sylwia Gawryszczak, pok. nr 317, tel. (86) 215-69-76, e-mail: sylwia.gawryszczak@powiatlomzynski.pl

 

Data powstania: wtorek, 8 lip 2003 12:31
Data opublikowania: wtorek, 8 lip 2003 13:11
Data edycji: wtorek, 19 sie 2003 13:43
Opublikował(a): Justyna Chmielewska
Zaakceptował(a):
Artykuł był czytany: 9360 razy
Ilość edycji: 9