Motyl

Powiat Łomżyński

XX O.T.T.T. o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta

W niedzielę 23 października 2016 r. w godzinach 9.30 - 21.30 odbył się XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o „Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża”, i w ramach tego turnieju odbyła się X Dziecięca Gala Taneczna – par rekreacyjnych.

W turnieju wystartowało około 270 par tanecznych tańca towarzyskiego sportowego m.in. z Gdańska, Płocka, Poznania, Giżycka, Ełku, Konina, Augustowa, Gdyni, Olecka, Warszawy, Łomży.

Organizatorami turnieju byli:

Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży

Klub Tańca Towarzyskiego „AKAT” Łomża

Współorganizator:

Wójt Gminy Piątnicy

Publiczne Gimnazjum w Piątnicy

Kierownictwo Turnieju

Magdalena Pardo-Baczewska i Jacek Baczewski

Patronat honorowy:

Marszałek Województwa Podlaskiego

Starosta Łomżyński

Prezydent Miasta Łomża

Turniej Prowadziły:

I i II blok – Dorota Bondar

Gala Wieczorna – Iwona Pavlović

Nagrody wręczali:

Pan Stefan Krajewski, Pan Krzysztof Kozicki, Pan Lech Marek Szabłowski, Pan Jacek Piorunek,

Pan Artur Wierzbowski, Pan Jarosław Cholewicki


3 pary z klubu Akat awansowały do wyższych klas sportowych:

  1. Gabriel Ostrowski Wiktoria Wilimczyk awans do klasy D
  2. Rafał Magdziak i Nina Wiśniewska awans do klasy B w stylu standardowym

Zmagania par oceniała komisja sędziowska w składzie:

  1. Mariusz Korzeb – Olsztyn - sędzia główny
  2. Łukasz Grzęski – Toruń
  3. Jarosław Przekop - Olsztyn
  4. Tomasz Dorosz – Warszawa
  5. Jarosław Śliwowski – Ostrołęka
  6. Michał Kowalski - Konin
  7. Tomasz Kadylak – Płock
  8. Grzegorz Klekotko – Olecko
  9. Agnieszka Dąbkowska - Olsztyn

10. Marek Kucharczyk – Elbląg

11. Jacek Baczewski – Łomża

2. SĘDZIA SKRUTINER:

  1. Piotr Czyżyk - Elbląg
  2. Krzysztof Dąbkowski - Olsztyn

 

WYNIKI TURNIEJU:

10-11 lat klasa G

1 miejsce Gutowski Dawid - Czerwińska Izabela AKAT - Łomża

1 miejsce Konopka Adam - Jemielita Magda Akat - Łomża

1 miejsce Gąsiewski Nikodem - Żebrowska Paulina AKAT - Łomża

2 miejsce Fabiszewski Mikołaj - Zabora Kamila Akat - Łomża

3 miejsce Samborski Maciej - Jemielita Agnieszka AKAT - Łomża

3 miejsce Wróblewski Mikołaj - Ramotowska Zuzanna AKAT - Łomża

10-11 lat klasa "F"

3 miejsce Poleszuk Jakub - Kuczewska Magdalena AKAT - Łomża

4 miejsce Tunkiewicz Kacper - Stańczyk Julia AKAT - Łomża

5 miejsce Kostecki Krystian - Filipkowska Gabriela AKAT - Łomża

6 miejsce Kodzis Michał - Cwalina Katarzyna AKAT - Łomża

12-13 lat klasa "G"

1 miejsce Laskowski Grzegorz - Krynica Anna AKAT - Łomża

2 miejsce Puławski Jakub - Domitrz Iga AKAT – Łomża

8-9 lat klasa "G"

1 miejsce Kochanowski Jan - Dołęga Nikola Akat - Łomża

8-9 F lat klasa "F"

4 miejsce Korwek Bartosz - Mańko Wiktoria AKAT - Łomża

5 miejsce Gąsiewski Nikodem - Dołęga Nikola AKAT – Łomża

do 7 lat klasa H

1 miejsce Puławski Adam - Białucha Laura AKAT - Łomża

2 miejsce Darmetko Igor - Wysocka Natalia AKAT - Łomża

pow.15 lat klasa "E"

3 miejsce Chojnowski Marek - Jakacka Monika AKAT - Łomża

4 miejsce Rembiszewski Łukasz - Sulkowska Aleksandra AKAT - Łomża

10-11 lat klasa "E"

5 miejsce Święcki Kacper - Dębek Anna AKAT - Łomża

6 miejsce Żebrowski Oskar - Puławska Natalia AKAT - Łomża

12-13 lat klasa STANDARD

1 miejsce Szczepaniak Kamil - Bruśnicka Julia Corte Dance Progress - Warszawa

12-13 lat klasa LATIN

1 miejsce Szczepaniak Kamil - Bruśnicka Julia Corte Dance Progress – Warszawa

12-13 lat klasa "F"

3 miejsce Chrobak Bartosz - Kiersztan Amelia AKAT - Łomża

14-15 lat klasa "D" STANDARD

1 miejsce Szafrański Jakub - Sabanovic Isabella Dance Imperium - Pruszków

2 miejsce Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra AKAT - Łomża

4 miejsce Plona Rafał - Filipkowska Linda AKAT - Łomża

14-15 lat klasa "D" LATIN

1 miejsce Walczyk Radosław - Czerwińska Aleksandra AKAT - Łomża

4 miejsce Plona Rafał - Filipkowska Linda AKAT – Łomża

pow.15 lat klasa "D" STANDARD

1 miejsce Radzikowski Paweł - Rejmisz Anna DANCE CENTER - Poznań

4 miejsce Małachowski Maciej - Olszewska Patrycja AKAT - Łomża

5 miejsce Dąbkowski Adam - Śledziewska Wiktoria AKAT - Łomża

pow.15 lat klasa "D" LATIN

1 miejsce Radzikowski Paweł - Rejmisz Anna DANCE CENTER - Poznań

4 miejsce Żebrowski Mateusz - Bućkowska Natalia AKAT - Łomża

7 miejsce Dąbkowski Adam - Śledziewska Wiktoria AKAT - Łomża

12-13 lat klasa "E"

1 miejsce Folga Bartłomiej - Plona Klaudia AKAT - Łomża

5 miejsce Ramatowski Maksymilian - Olender Julia AKAT - Łomża

14-15 lat klasa B STANDARD

1 miejsce Szefler Cezary - Wasiołka Karolina BLACK DANCE - Gdańsk

2 miejsce Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina AKAT - Łomża

3 miejsce Kamiński Hubert - Krysiak Joanna AKAT - Łomża

14-15 lat klasa "C" LATIN

1 miejsce Gąsiewski Michał - Andraka Sylwia PROMENADA - Augustów

14-15 lat klasa "B" LATIN

1 miejsce Śmieszny Kacper - Zagaja Aniela JANTAR - Elbląg

4 miejsce Kamiński Hubert - Krysiak Joanna AKAT - Łomża

5 miejsce Magdziak Rafał - Wiśniewska Nina AKAT - Łomża

pow.15 lat klasa "C" STANDARD

1 miejsce Jędro Jacek - Wechman Marta ESCUDO - Konin

5 miejsce Lewicki Kamil - Ogórkowska Zuzanna AKAT - Łomża

6 miejsce Możarowski Wiktor - Borawska Julia AKAT - Łomża

7 miejsce Chrostowski Maciej - Brulińska Sandra AKAT - Łomża

pow.15 lat klasa "C" LATIN

1 miejsce Szyszka Bartosz - Lenkiewicz Magdalena ATRIA - Ostrołęka

3 miejsce Krakowiecki Mateusz - Święcka Zuzanna AKAT - Łomża

5 miejsce Lewicki Kamil - Ogórkowska Zuzanna AKAT - Łomża

7 miejsce Małachowski Maciej - Olszewska Patrycja AKAT - Łomża

pow.15 lat klasa "B" STANDARD

1 miejsce Stępniewski Oskar - Pinkowska Katarzyna STREFA TAŃCA - Warszawa

pow.15 lat klasa "B" LATIN

1 miejsce Szczepaniak Marcin Daniel - Batyra Katarzyna UKS FEELING - Warszawa

3 miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola AKAT - Łomża

Dorośli Turniej OPEN STANDARD

1 miejsce Suchomski Łukasz - Kruk Natalia Dance Imperium - Pruszków

4 miejsce Plona Patryk - Orzoł Mariola AKAT - Łomża

Senior Hobby

Wszystkie pary wytańczyły I miejsce a jedna para otrzymała awans do klasy E - Dorota i Zenon Wiśniewscy

I miejsce : Katarzyna i Ryszard Więsak, Kinga i Andrzej Makowscy, Tadeusz Mierzejewski Wioletta Konarzewska, Wioletta i Krzysztof Cwalina, Grzegorz Jemielity, Aneta Dłużniewska.

Wszystkim laureatom gratulujemy!

źródło:www.rok4lomza.pl

2016-10-27 07:55 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.