Motyl

Powiat Łomżyński

Pamiętamy Pani Haniu!!!

PAMIĘTAMY PANI HANIU!!!

„...Zawsze byłam typową dziewczyną z Łomży, która prze do przodu. Nigdy nie zapominam, że pochodzę z małego miasta. Szczycę się tym, bo tam rosną najmocniejsi ludzie”.

Hanka Bielicka

 

Ponad 600 przedszkolaków i uczniów placówek oświatowych z Łomży oraz powiatu łomżyńskiego wzięło udział w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży z okazji przypadającej 9 listopada 2017 roku 102 rocznicy urodzin Pani Hanki Bielickiej.

Komisja konkursowa z przyjemnością podziwiała zdolno­ści i umiejętności plastyczne młodych artystów i dzięki hojnym mecenasom mogła nagrodzić i wyróżnić 49 prac.

W tym roku mecenat nad konkursem sprawowali, fundując laureatom cenne nagrody książkowe: Poseł na Sejm RP Bernadeta Krynicka, Prezydent Miasta Łomża, Starosta Łomżyński, Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, Drukarnia Kamil Borkowski oraz Pani Wanda Wałkuska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a nagrodzonych oraz wyróżnionych uczniów zapraszamy na uroczyste podsumowanie, które odbędzie się 20 listopada 2017 roku o godzinie 1530 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy!!!

Jadwiga Sosnowska

Bożena Danowska

Jacek Sokołowsk

Załączniki

  1. protokól
2017-11-09 08:23 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.