Motyl

Powiat Łomżyński

Zaproszenie na koncert pt. „Przeżyjmy raz jeszcze”.

Zaproszenie na koncert pt. „Przeżyjmy raz jeszcze”.
źródło: www.rok.4lomza.pl
„Przeżyjmy raz jeszcze” - dwuczęściowe, wokalno – taneczne widowisko przygotowane przez dzieci i młodzież Studia Wokalnego Regionalnego Ośrodka Kultury w Łomży, Zespołu Pieśni i Tańca „Łomża” i integracyjnej grupy Tacy Sami. Koncert odbędzie się 7 października 2018 r. w sali widowiskowej Centrum Katolickiego przy Szkołach Katolickich w Łomży godz. 18.00. Wstęp wolny!

Pierwsza część koncertu to melodie, piosenki i obrazy upamiętniające polskie wydarzenia historyczne, okresów, które w znaczący sposób przyczyniły się do odzyskania niepodległości.

Druga część koncertu to prezentacja dwudziestolecia międzywojennego, niezwykle ważnego okresu dla Polski, która po ponad stu latach wreszcie odzyskała upragnioną niepodległość. W nowym, odrodzonym i wolnym państwie zaczęła rozwijać się kultura. Rozsmakujemy publiczność w dawnych melodiach polskiej przedwojennej rewii i kabaretu. Pokażemy ponadczasowy urok piosenek i pieśni bogactwa sceny i ekranu dwudziestolecia, zachowując styl i ponadczasowy urok tych melodii oraz dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej. 

Koncert jest wydarzeniem towarzyszącym podczas II Międzynarodowego Forum Gospodarczego NAUKA - BIZNES - ADMINISTRACJA, które odbędzie się w dniach 8-9.10.2018 r. w auli PWSiP w Łomży.

Serdecznie zapraszamy!

2018-10-01 14:39 Opublikował: Wydział PRiK

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.