Starostwo Powiatowe w Łomży

86 215 69 00
Powiatu Łomżyńskiego
Pogoda dziś:
7°C
Slajd

Dolina Narwi

Czysta natura
Slajd

Serce Lutosławskich

Dolny Dwór w Drozdowie, Muzeum Przyrody, jednostka kultury Powiatu Łomżyńskiego
Slajd

Fortyfikacje

Forty w Piątnicy
Slajd

Tradycje Kurpiowskie

ROK, Gmina Zbójna, Gmina Nowogród
Slajd

Zachować pamieć

Polskie Termopile - Wizna 39

Konferencja INVEST IN ŁOMŻA

DATA PUBLIKACJI: 2019-09-05 11:08 | OPUBLIKOWAŁ: Wydział RSGP
W dniu 24 września 2019 r. odbędzie się konferencja Invest in Łomża organizowana przez Miasto Łomża. Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele władz regionalnych i samorządowych, przedstawiciele instytucji rządowych, radców handlowych m.in. z Łotwy, Szwajcarii, Belgii, Panamy, Ukrainy, Chorwacji, Danii, Mołdawii, Cypru i Portugali oraz lokalni przedsiębiorcy.
1

Podczas wydarzenia planowane są m.in. debata pt. „Open for new investment”, z udziałem ekspertów i przedstawicieli instytucji rządowych, prezentacja możliwości finansowania inwestycji i rozwoju eksportu ze środków unijnych, sesje prezentacji błyskawicznych lokalnych przedsiębiorców oraz sesje spotkań B2B.

W przerwie podczas konferencji będzie można zwiedzić stoiska lokalnych producentów spożywczych i przedstawicieli innych branż  m.in. budowlanej, meblowej, automatycznej, elektrycznej, zielonych technologii. Po przerwie firmy te będą się prezentowały w 2 sesjach prezentacji błyskawicznych.

Niniejsze wydarzenie będzie wstępem do Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który rozpocznie się w dniu 25 września 2019 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Współorganizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy i wsparcie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, patronaty Polskiej Agencji Informacji i Handlu i Krajowej Izby Gospodarczej. Partnerami konferencji są Agencja Rozwoju Przemysłu, Bank Gospodarstwa Krajowego. Patronatu medialnego udzieliły TVP3 Białystok i Polskie Radio Białystok. Działanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Organizatorzy zapraszają na wydarzenie przedsiębiorców z Łomży i regionu, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, przedstawicieli władz samorządowych i wszystkich zainteresowanych.

Na wydarzenie można zarejestrować się poprzez stronę internetową, mailowo na adres konferencja@um.lomza.pl lub telefonicznie 86 2156852.

Poniżej zamieszczamy wstępną agendę wydarzenia. 

 

190916031417.jpg

20 lecie współpracy Powiatu Łomżyńskiego z bawarskim Dingolfing – Landau

cze 18, 2019
Czytaj więcej

JUBILEUSZ 20-LECIA POWIATU ŁOMŻYŃSKIEGO I WSPÓŁPRACY Z POWIATEM DINGOLFING – LANDAU

maj 31, 2019
Czytaj więcej

Trwa głosowanie w konkursie Łomżyńskie Anioły Biznesu

sie 05, 2019
Czytaj więcej

Międzynarodowe spotkania z Lutosławskimi. Piękne dźwięki w piękny Jubileuszowy czas.

maj 31, 2019
Czytaj więcej