Motyl

Powiat Łomżyński

Organizacja Starostwa Powiatowego w Łomży

Starostwo Powiatowe w Łomży

ul. Szosa Zambrowska 1/27
18-400 Łomża
Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Tel. kancelaria - (086) 215-69-04
Fax - (086) 215-69-04
E-mail: starosta.blm@powiatypolskie.pl

Starosta Łomżyński - Elżbieta Parzych

Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Fax - (086) 215-69-04

Wicestarosta Łomżyński - Lech Marek Szabłowski

Tel. Sekretariat - (086) 215-69-00
Fax - (086) 215-69-04

Wydział Organizacyjny i Kadr

Sekretarz Powiatu - Beata Korwek, tel. (086) 215-69-05
e-mail: beata.korwek@powiatlomzynski.pl

Kancelaria: tel/fax (086) 215-69-04

Wydział Finansowy

Skarbnik Powiatu - Grażyna Kołodziejska, tel. (086) 215-69-10
e-mail: skarbnik@powiatlomzynski.pl

Wydział Komunikacji

Naczelnik Wydziału - Karolina Przybyłek
- tel. (086) 215-69-20
e-mail: karolina.przybylek@powiatlomzynski.pl

Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Budownictwa

Naczelnik Wydziału - Wacław Sierbiński tel. (086) 215-69-19
e-mail: waclaw.sierbinski@powiatlomzynski.pl

Z-ca Naczelnika - Krystyna Gosiewska tel. (086) 215-69-22

e-mail: krystyna.gosiewska@powiatlomzynski.pl

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami

Naczelnik Wydziału - Stanisław Kozikowski tel. (086) 215-69-25
e-mail: skozikowski@powiatlomzynski.pl

Z-ca Naczelnika - Marian Woronkin tel. (086) 215-69-26
e-mail: marian.woronkin@powiatlomzynski.pl                  

Kierownik Oddziału Geodezji - Bożena Kadłubowska tel. (86) 215-69-34

e-mail: bozena.kadlubowska@powiatlomzynski.pl

Wydział Promocji, Rozwoju i Spraw Społecznych

Naczelnik Wydziału - Edyta Zawojska
tel. (086) 215-69-13, 215-69-14
e-mail: edyta.zawojska@powiatlomzynski.pl

Więcej: Starostwo Powiatowe w Łomży

2003-12-09 11:38 Opublikował: Beata Korwek

Starostwo Powiatowe Łomża

Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
tel. (086) 215 69 00
fax. (086) 215 69 04 E-mail:starosta.blm@powiatypolskie.pl

Newsletter


Wykonanie strony: speed s.c.